Jak zrobić ciekawą półkę na zioła?
http://www.tanibankiet.pl/meble/mapa-witryny

Współcześnie coraz większe znaczenie w świadomości wielu ludzi ma zdrowe żywienie. Sytuacja, w której coraz częściej przywiązujemy wagę do tego, co jemy, może bez wątpienia zostać uznana za korzystną. W dużej mierze ma ona również odzwierciedlenie w tym, jak wyglądają nasze domy.

Osoby z zamiłowaniem do zdrowej i aromatycznej kuchni z pewnością będą chciały znaleźć w swoim mieszkaniu miejsce dla świeżych ziół. Niestety, nie w każdym mieszkaniu znajdzie się miejsce dla wielu doniczek. Jednak tego typu problem można dosyć łatwo rozwiązać za pomocą dekoracyjnej, własnoręcznie wykonanej półki.

Najciekawiej będzie wyglądała taka dekoracja, która zostanie wykonana piętrowo. Wystarczy, żeby na sznureczku pod sufitem powiesić kolejno półki z wyciętymi miejscami na niewielkie doniczki. Taka dekoracja będzie nie tylko atrakcyjna, ale również aromatyczna.

Tak przygotowana półka będzie nie tylko bardzo ozdobna, ale również praktyczna. Zajmie znacznie mniej miejsca niż korytka poustawiane na stolikach i parapetach. Świetnie będzie pełnić także funkcję przedziałki, na przykład pomiędzy aneksem kuchennym a salonem.

Jej dodatkowym atutem jest to, że możesz przyozdobić ją wedle uznania.