Co Cię dziś czeka? Spytaj w aplikacji
www.sp98.waw.pl

Wielu użytkowników przenośnych urządzeń uważa, że wśród aplikacji, które pobierają na swoje telefony czy tablety, znajdują się wyłącznie te niezbędne do życia. Oczywiście, z pewnością zdarzają się takie przypadki, jednak w ustach większości użytkowników aplikacji mobilnych takie zdanie to wierutna bzdura. Chętnie korzystamy także z takich programów, które za zadanie mają wyłącznie dostarczanie nam rozrywki.

Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród kobiet, cieszą się aplikacje z… horoskopami. Za ich pomocą, codziennie rano przy kawie czy w drodze do pracy, możesz dowiedzieć się, co ma spotkać cię danego dnia. Co więcej, tego typu aplikacje zwykle posiadają także szerszy zakres informacji i wyposażone są na przykład w sennik czy księgę ze znaczeniem imion.

Choć dla wielu z nas tego typu aplikacje mogą wydawać się kompletnie nieprzydatne, pamiętajmy, że rozrywka zawsze powinna być istotnym elementem naszego życia. Jeśli ktoś uważa, że poznawanie swojej przyszłości za pośrednictwem mobilnej aplikacji jest interesujące – cóż, nie możemy mu tego zabronić. Fakt istnienia ogromnej liczby tego typu programów można jednak uznać za swoistą ciekawostkę socjologiczną.